SKU: UP48FSWMPWH
Oven Door Type
In Stock Estimated delivery: May 17th-2nd
Available gas hobs range from 30 inch up to 60 inch with up to 8 burners and can be integrated with coup de feu and griddle. Induction hobs are flush-mounted, from 36 inch up to 48 inch: the latter version is equipped with no less than 6 cooking zones and the bridge function.
Dimensions
Exterior Width 48"